FAQ

1. Jakie tonery skupujemy

PEŁNE — oryginalne, nieuszkodzone, zamknięte w fabrycznym opakowaniu (więcej informacji znajdą Państwo w sekcji "kategorie tonerów").
PUSTE — produkty oryginalne, nigdy nie regenerowane, bez uszkodzeń mechanicznych, zarysowań, wgnieceń czy śladów zabrudzeń.

2. Jakich tonerów nie skupujemy?

Nie przyjmujemy zasobników nieoryginalnych i zamienników (tzw. Chińskich ). Nie zajmujemy się również skupem produktów uszkodzonych mechanicznie.

3. Tonery jakich producentów kupujemy?

Skupujemy oryginalne kasety akcesoria następujących marek: HP, Canon, Brother, OKI, Ricoh, NRG, Samsung, Panasonic, Lexmark, Toshiba, Sharp, Xerox.

4. Jak powinienem spakować towar w przypadku wysyłki kurierem?

Tonery przeznaczone do sprzedaży powinny być spakowane w możliwie bezpieczny sposób, tak aby nie zostały uszkodzone podczas transportu. To bardzo ważne, również ze względu na zaklasyfikowanie przesłanego produktu do konkretnej kategorii.

5. Jeśli na opakowaniu będą napisy czy też taśmy czy powinienem je usunąć we własnym zakresie?

Absolutnie nie! Usuwanie niedoskonałości opakowania na własną rękę może spowodować obniżenie wartości sprzedawanych produktów. Prosimy o przesyłanie zbiorników w takim stanie w jakim je Państwo posiadają. Warto zaufać profesjonalistom.

6. Co się dzieje po wypełnieniu formularza?

W przeciągu 12 godzin zostaniesz poinformowany o wartości sprzedawanych tonerów i otrzymasz propozycję oferty do zaakceptowania.

7. Kto i kiedy odbierze ode mnie tonery?

Tonery odbierze od Ciebie kurier, ewentualnie nasz kierowca (Warszawa i okolice) w terminie określonym w formularzu. Prosimy o podanie danych kontaktowych, aby możliwe było sprawne przekazanie przesyłki.

8. Kiedy i w jakiej formie otrzymam zapłatę?

Po weryfikacji tonerów pod względem ich zgodności z wypełnionym przez Ciebie formularzem pieniądze przekazujemy na dwa sposoby:
  • przelewem na wskazane wcześniej konto
  • gotówką
W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią.
Dział handlowy i magazyn

ul. Pola Karolińskie 4 lok. 2
02-401 Warszawa
tel.: 602-594-898
e-mail: info@sprzedajtoner.pl

Obsługa w siedzibie

Poniedziałek - piątek: 08:30 - 17:30
Kontakt telefoniczny: 24h/7/365
NIP: 5252206809
Nasz wpis w CEIDG - plik PDF